Belka
Czwartek, 28 Marca 2024   imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się

Belka

Wyszukaj:

Ogłoszenia

Praca dodatkowa od zaraz

Data dodania: 2011-12-16
Kategoria: Praca » Dam pracę

Praca dla osoby rozliczającej punkty sprzedaży KOMISOWEJ galanterii damskiej (paski, biżuteria, apaszki).
Firma Claremont ze Szczecina, bezpośredni importer galanterii damskiej, działający na terenie całego kraju, zaprasza do współpracy osoby chcące powiększyć swoje dochody.

Praca ma charakter prowizyjny (16% prowizji od rozliczanej gotówki) i polega na komisowym rozliczaniu punktów sprzedaży oraz sprzedaży bezpośredniej do sklepów. Zarobki zależą od ilości rozliczanych punktów. Poszukujemy osób rozliczających punkty sprzedaży KOMISOWEJ minimum 3 razy w tygodniu.Praca ta może być traktowana jako dodatkowa lub równoległa.

Zadania:
-uzupełnienie stanu towarowego w punktach sprzedaży;
-zwiększnie liczby punktów sprzedaży poprzez wstawianie ekspozytorów Claremont do sklepów;
-jako dodatek: sprzedaż produktów Claremont do sklepów;
-cotygodniowe rozliczenie z firmą Claremont. Pobranie prowizji w wysokości 16% od zebranej gotówki w rozliczonych punktach.

Wymagania:
- postawowa obsługa komputera
- posiadanie skanera,
- konieczność posiadania własnego samochodu

Oferujemy bezpłatne 2-dniowe szkolenie (zwrot kosztów przyjazdu do siedziby Claremont, hotel).

Nie pokrywamy kosztów paliwa przedstawiciela. Ważnym elementem jest więc posiadanie ekonomicznego samochodu, aby prowizja dla osoby rozliczającej była jak największa.

CV z nazwą miejscowości prosimy wysyłać na adres e-mail: [email protected]
Odpowiemy telefonicznie na wybrane oferty.
Kontakt
e-mail: [email protected]

loading...

Brak sond